Farba termoizolacyjna Phoenix EcoTherm Facade

Wspaniałej jakości akrylowa farba

o właściwościach termoizolacyjnych. Dzięki innowacyjnemu składowi, tworzy elastyczną membranę, która wykazuje doskonałą przyczepność do pionowych powierzchni zewnętrznych. Membrana ta nie dopuszcza do ściany mrozu ani wilgoci oraz posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne, przyczyniając się do oszczędzania energii przez cały rok.

Na podstawie ekserymentów w ośrodku badawczym udowodniono, że po nałożeniu farby Phoenix EcoTherm Facade™ zmniejsza się zużycie energii dla chłodzenia budynku na poziomie do 58 %. To samo zjawisko działa dla strefy klimatycznej zimnej w ujęciu oszczędności poprzez odbijanie promieniowania z zimnym powietrzem.

Użycie farb Phoenix EcoTherm Facade™ posiadających podwyższone wartości odbijania światła słonecznego i wysokie wartości współczynnika emisyjności w promieniowaniu podczerwonym obniża wierzchnie temperatury oraz zużycie energetyczne na poziomie budynku, równocześnie może przyczynić się do zwalczenia zjawiska wyspy cieplnej i polepszenia mikroklimatu miasta. Idealnym rozwiązaniem jest jednoczesna aplikacja farby Phoenix EcoTherm Roof™ i Interior™.

Farba termoizolacyjna Phoenix

Dowiedz się więcej w aktualnościach

Farba termoizolacyjna Phoenix EcoTherm Facade
L.J. Collier Authentic Jersey